Organizator:

Targi otwarte – Poznań Moto Fest niezagrożony!

Podziel się

Jak poinformował Minister Zdrowia, Adam Niedzielski od 6 czerwca powracają wydarzenia targowe. Tym samym czerwcowy termin Poznań Moto Fest jest niezagrożony.

Dzisiejsza konferencja prasowa w Ministerstwie Zdrowia przyniosła bardzo pozytywne wieści dla całej branży targowej. Jak poinformował Minister Zdrowia, Adam Niedzielski od 6 czerwca można ponownie organizować targi, konferencje i wystawy. Zgodnie z przedstawionymi wytycznymina terenie targów może przebywać jedna osoba na 15 metrów kwadratowych.

Tym samym czerwcowy termin Poznań Moto Fest jest niezagrożony. Letnia odsłona targów motoryzacyjnych odbędzie się zgodnie z planem, w dniach od 19 do 20 czerwca. Poznań Moto Fest to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów samochodów, którzy mogą zobaczyć wiele interesujących modeli, od sportowych aut, po motoryzacyjne klasyki. Tylko podczas pierwszej edycji targów teren wokół pawilonów wypełniło aż 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Jeżeli dodamy do tego samochody rajdowe, kampery oraz motocykle, to okaże się, że mamydo czynienia z niezwykle urozmaiconą ekspozycją, wśród której każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie.

Nie inaczej będzie i w tym roku. O wszystkich atrakcjach związanych z tegoroczną odsłoną PMF organizatorzy będą na bieżąco informować za pośrednictwem strony internetowej oraz mediów społecznościowych.

Z kolei na platformie biletowej ToBilet trwa sprzedaż wejściówek na targi. Ceny poszczególnych biletów prezentują się następująco:

Bilet jednodniowy na sobotę lub niedzielę  – 20 zł

Bilet ulgowy na sobotę na lub niedzielę  (dzieci od 7 do 15 roku życia + 1 grupa inwalidzka) – 15 zł

Bilet dla osób z Kartą Dużej Rodziny – 10 zł

Dzieci do 6 roku życia – wstęp bezpłatny 

>>>LINK DO SPRZEDAŻY BILETÓW<<<