Organizator:

O targach

Podziel się

Poznaj bliżej letnią propozycję Grupy MTP dla fanów motoryzacji

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

➡ Godziny trwania imprezy: Sobota 10-17, Niedziela 10-16
➡ Miejsce odbywania targów: Plac Marka oraz Pawilon 3 MTP
➡ Wejście na targi: Hol Wschodni MTP od ulicy Głogowskiej
➡ Wjazd: tylko dla osób posiadających bilet parkingowy zakupiony online - brama nr 7 MTP od ulicy Bukowskiej
➡ Bilety: Sprzedaż tylko w formie online LINK

Geneza 

Poznań Moto Fest to najmłodszy event dedykowany fanom motoryzacji, który znajduje się w bogatym kalendarzu Grupy MTP. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach od 27-28 czerwca 2020 roku, jako część akcji #WracamyDoGry. Poznań Moto Fest spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem ze strony zwiedzających, którzy w tych dniach bardzo licznie odwiedzili Międzynarodowe Targi Poznańskie. Równie ciepło o idei wydarzenia wypowiadali się także wystawcy, uczestniczący w nowym projekcie. Dobre recenzje spowodowały, że wydarzenie, które miało jednorazowo wypełnić wakacyjny czas, przerodziło się w cykliczny event. 

Najlepsze samochody i nie tylko

To, co wyróżnia Poznań Moto Fest spośród innych targów motoryzacyjnych, organizowanych na Międzynarodowych Targach Poznańskich to jego forma. Zdecydowana większość ekspozycji znajduje się na terenie zewnętrznym, a nie jak ma to miejsce przy okazji innych wydarzeń, w pawilonach. Dzięki temu zwiedzający mogą przyjrzeć się przygotowanej ekspozycji, spacerując po świeżym powietrzu. A jest, co podziwiać. 

Poznań Moto Fest to przede wszystkim prawdziwa gratka dla fanów samochodów, którzy mogą zobaczyć wiele interesujących modeli, od sportowych aut, po motoryzacyjne klasyki. Tylko podczas pierwszej edycji targów teren wokół pawilonów wypełniło aż 50 super-samochodów i pojazdów kolekcjonerskich. Na nudę nie mogą narzekać także fani klasyki. To właśnie podczas Poznań Moto Fest zaprezentowano m .in. oryginalnego Rolls-Royce'a Phantom z 1927 roku. Targi to także liczna reprezentacja czołowych poznańskich dealerów samochodowych, którzy prezentują swoją najnowszą ofertę, bogatą w modele wielu uznanych marek motoryzacyjnych. Jeżeli dodamy do tego samochody rajdowe, kampery oraz motocykle, to okaże się, że mamy do czynienia z niezwykle urozmaiconą ekspozycją, wśród której każdy fan motoryzacji znajdzie coś dla siebie. 

Zobacz, jak było przed rokiem 

Zeszłoroczna edycja Poznań Moto Fest to najlepsza wizytówka tego projektu. Zachęcamy do lektury podsumowania oraz obejrzenia fotorelacji z pierwszej odsłony wydarzenia. 

Relacja 

Link do galerii z Poznań Moto Fest 2020